قوانین و مقررات

 کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه آموزشکده NF6 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

 ۱: در حال حاضر امکان خرید در فروشگاه NF6 بدون عضویت امکان پذیر می باشد و در صورت اجباری شدن عضویت می بایست از نام های کاربری عجیب و غریب و فیک خودداری کنید .

 ۲ : وارد کردن نام و نام و خانوادگی ، ایمیل و شماره تماس اجبار می باشد و در صفحه پرداخت با علامت * اجباری بودن آن مشخص شده و در صورت عدم وارد کردن اطلاعات صحیح عواقب بعدی بر عهده خود شخص می باشد .

۳ : توجه داشته باشید به ازای هر یک بار خرید صرفا می توانید یکبار از سایت دانلود کنید یا خرید کنید .

۴ : محصولات به دو صورت فیزیکی و دانلوی می باشد ، محصولات فیزیکی به صورت پست به درب منزل شما ارسال و محصولات دانلودی بلافاصله بعد از واریز وجه لینک دانلود آن در اختیار شما قرار می گیرد .

 ۵ :در نظر داشته باشید به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی کلیه لینک های دانلود دارای انقضا می باشند و پس از اتمام انقضا دیگر لینک دانلود عمل نخواهد کرد( مدت انقضا ۷ روز تمام می باشد)

 ۶ : تمامی محصولات فیزیکی دارای گارانتی بازگشت می باشد. ( گارانتی بازگشت ۷ روزه می باشد )

 ۷ : از ارسال نظر و پیغام های غیر فارسی(فینگلیش) بپرهیزید .

 ۸ : تمامی پرداخت های شما توسط درگاه پرداخت امن شاپرک می باشد برای این منظور در حین پرداخت صفحه پرداخت امن را حتما بررسی کنید در غیر اینصورت عواقب آن بر عهده شخص می باشد .

۹ : فروشگاه NF6  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۱۰ :  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و به کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسیدگی می‌‏شوند. در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری از طریق سایت وجود دارد .

۱۱ :  در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت فروشگاه NF6 ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه Nf6 محفوظ است. فروشگاه NF6 در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت  می‌پذیرد که از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه Nf6 از سوی کاربر است .